Pyrenejský horský pes Pyrenejský mastin Pyrenejský ovčák Katalánský ovčák
Česky
English

Inzeráty klubu pyrenejských plemen

14. září 2019 - Pyrenejský horský pes

Pyrenejský horský pes - Hledá se nový domov pro čtyřletou fenu pyrenejského horského psa s PP. Více informací na tel: +420 737 355 444

Pyrenejský horský pesPyrenejský horský pes

3. září 2019 - Pyrenejský horský pes

Pyrenejský horský pes - Chovatelská stanice Tunica Alba nabízí štěňata se skvělým původem. Matka Chanel Blatka (CZ), krásná hlava francouzského typu.Otec Habanoudella Roca dei Patous (IT) –Oba jsou výborné povahy a krásného vzhledu. Štěňátka se narodila za úplňku15. Srpna a všechna mají znaky hnědé a šedé barvy. Budou vhodná jak na hlídání (istáda), tak jako inteligentní a milující členové rodiny se skvělým vztahem ke všemu živému. K dispozici jsou 2 fenky,8 pejsků a k odběru budou v polovině října. Štěnata zatím vyrůstají v rodinném prostředí, ale později budou v denim kontaktu s hospodářskými zvířaty.Všechna mají vzhledem k původu rodičů slibný předpoklad pro výstavní úspěchy. Očkování, čipování, europas, výborná socializace budou zajišteny. Do inzerce bohužel nejde sdělit vše, ale rádi Vám zodpovíme vašeo tázky e-mailem, nebo telefonicky. Nezávazné návštěvy samozřejmě vítány. www.chstunicaalba.webnode.cz

Pyrenejský horský pesPyrenejský horský pesPyrenejský horský pesPyrenejský horský pes

3. září 2019 - Pyrenejský horský pes

Pyrenejský horský pes - Chovateľská stanica Red Sunset príjma rezervácie na šteniatka z vrhu C. Drobci sa narodili 23.8.2019, rodičmi sú COUDY Babylon Bohemia a ANGIE Red Sunset. Obaja rodičia sú zdraví, výstavne úspešní jedinci a majú vyrovnané priateľské povahy. Pre viac informácií www.redsunsetpyrenees.com alebo ma pokojne kontaktujte na telefónnom čísle 00421907551708.

Pyrenejský horský pesPyrenejský horský pesPyrenejský horský pesPyrenejský horský pes

18. června 2019 - Pyrenejský horský pes

Pyrenejský horský pes - CHS Babylon Bohemia přijímá rezervace na štěňátka narozená dne 11.5. 2019 ze zahraničního krytí Belinda Babylon Bohemia HD A , ED 0/0 , PL 0/0 - Maclou du Val de Pyrene (F) HD A , ED 0/0 , PL 0/0 . Oba rodiče jsou typickými představiteli plemene, vyrovnané povahy, výstavně úspěšní jedinci posouzení specialisty na plemeno. Odchov v domácím prostředí, štěňátka se znaky, perspektivní pro chov a výstavy i jako domácí společníci pro hlídání či do společnosti dětí. Budou čipovaná, očkovaná, odčervená s průkazy původu a Europasem. Odběr cca v 1.polovině července. Další info na www.babylonbohemia.cz Kontakt tel. : 777 151 430, 777 361 112 , email : info@pyrenejskypes.cz Nezávazná návštěva vítána.

Pyrenejský horský pesPyrenejský horský pesPyrenejský horský pes

30. listopadu 2018 - Ubytování se psy

Ubytování se psy - Pension Prameny se nachází ve stejnojmenné obci Prameny, na okraji Slavkovského lesa, obklopen lesy, minerálními prameny a mnoha památkami a lákavými turistickými cíly a to jak pro dospělé hosty, tak i pro rodiny s dětmi, se kterými můžete strávit spoustu zábavy při objevování mnoha krás a zajímavostí. Lze se vydat na mnoho hradů, zámků a zřícenin, objevovat krásy lesů či lázeňských měst. Penzion je také velmi vhodný pro pobyt s vašimi pejsky, které ubytováváme zcela zdarma. Nabízíme možnost polopenze, i plné penze v naší restauraci. I při delším pobytu, bez ohledu na to, zda v létě či v zimě, najdete na každý den mnoho zajímavých cílů, kam lze vyrazit a užít si každý den vašeho volna za jakéhokoliv počasí. Pokud upřednostňujete spíše individuálnější pobyt, můžeme vám nabídnout pobyt v samostatných apartmánech v Chalupě U pramínkové víly, taktéž v Pramenech. Apartmány jsou vybaveny nejenom spaním, ale i kuchyňkou a sociálním zařízením se zahradním posezením a společnou společenskou místností. Veškeré informace o penzionu Prameny, jakož i o Chalupě U pramínkové víly najdete na našich webových stránkách: www.penzionprameny.cz a https://u-praminkove-vily.webnode.cz/ Budeme se těšit na Váš pobyt u nás. Dana a Petr Benke spolu s naším Rigim (Pyrenejský horský pes), Garem (Pyrenejský mastin) a Corwinem (papillon).

Ubytování se psy

Pes přítel člověka