Pyrenejský horský pes Pyrenejský mastin Pyrenejský ovčák Katalánský ovčák
Česky
English

Inzeráty klubu pyrenejských plemen

20. prosince 2019 - Pyrenejský horský pes

Pyrenejský horský pes - CHS Blatka prodává štěňátka pyrenejského horského psa , s PP, vrh K, po vynikajících rodičích, ze zahraničního krytí v Německu, matka po belgickém psu, vlastní odchov, otec z Anglie. Oba jsou výstavně úspěšní. Štěňátka se narodila 4.11.2019. Předpokládá se velmi pěkná tělesná stavba a konstituce, silný pigment, vyrovnané povahy , zdraví jedinci. Odběr bude možný po novém roce a později . Oba rodiče mají vynikající povahu, jsou zdraví, matka pracovně používaná a oba jsou typickými představiteli plemene ! Štěňátka jsou vhodná jako hlídači, domácí velcí mazlíci i pracovní psi ke stádům ovcí, koz a koní, zároveň se také díky své krvi a předpokladům hodí k chovatelským cílům . Mají veškerou chovatelskou a veterinární péči, jsou v kontaktu s rodinou, zvířaty, dobře připravená na cestu do nového domova. . PHP je věrný pes a super hlídač. MVDr.Anna Horáčková, anna.horackova@volny.cz , 733358439

Pyrenejský horský pesPyrenejský horský pesPyrenejský horský pesPyrenejský horský pesPyrenejský horský pes

18. prosince 2019 - Pyrenejský horský pes

Pyrenejský horský pes - CHS White Grey Azabell zadá štěňátka pyrenejského horského psa s PP, již k odběru. Pořiďte si parťáka do nepohody z malé rodinné farmy! Štěnda budou vymazlená, socializovaná, s výbavičkou do začátku a chovatelským servisem. Vhodná k dětem, na výstavy, chov, na farmu k dalším zvířatům (ovce, kozy, ..), jako domácí mazel. Je to skvělý hlídač. Matka: Noblesa II Farma Štěkot, DKK: A, LP: 0/0, Bear +/+, BOS, BOJ, CAJC, 3x CAC, res.CACIB, 5x V1. Otec: Patouking des Sentiers du Roi (import Belgie), jeho první potomci, DKK: A, LP: 0/0, Bear +/+. Veškeré informace zde: www.azabell.cz, na mailu: z.gargelova@gmail.com či na tel. 608333150. Nezávazné návštěvy vítány.

Pyrenejský horský pesPyrenejský horský pesPyrenejský horský pes

6. prosince 2019 - Pyrenejský horský pes

Pyrenejský horský pes - Rodinná chovatelská stanice Perla Silesia nabízí štěňátka k odběru od 14.12.2019. Štěňátka jsou po exteriérově a zdravotně velmi kvalitních rodičích. Otec výborný reprezentat plemene - vítěz třídy Jeune v Argelez Gazost, Francie. Štěňátka vyrůstají v rodině s dětmi. Jsou v neustálém kontaktu jak se smečkou psí tak i lidskou. Pro více informací prosím shlédněte web stránky www.perlasilesia.cz anebo mě kontaktujte přímo na tel. č. +420605137510 Veškeré otázky Vám velmi ráda zodpovím.

Pyrenejský horský pesPyrenejský horský pesPyrenejský horský pes

14. září 2019 - Pyrenejský horský pes

Pyrenejský horský pes - Hledá se nový domov pro čtyřletou fenu pyrenejského horského psa s PP. Více informací na tel: +420 737 355 444

Pyrenejský horský pesPyrenejský horský pes

30. listopadu 2018 - Ubytování se psy

Ubytování se psy - Pension Prameny se nachází ve stejnojmenné obci Prameny, na okraji Slavkovského lesa, obklopen lesy, minerálními prameny a mnoha památkami a lákavými turistickými cíly a to jak pro dospělé hosty, tak i pro rodiny s dětmi, se kterými můžete strávit spoustu zábavy při objevování mnoha krás a zajímavostí. Lze se vydat na mnoho hradů, zámků a zřícenin, objevovat krásy lesů či lázeňských měst. Penzion je také velmi vhodný pro pobyt s vašimi pejsky, které ubytováváme zcela zdarma. Nabízíme možnost polopenze, i plné penze v naší restauraci. I při delším pobytu, bez ohledu na to, zda v létě či v zimě, najdete na každý den mnoho zajímavých cílů, kam lze vyrazit a užít si každý den vašeho volna za jakéhokoliv počasí. Pokud upřednostňujete spíše individuálnější pobyt, můžeme vám nabídnout pobyt v samostatných apartmánech v Chalupě U pramínkové víly, taktéž v Pramenech. Apartmány jsou vybaveny nejenom spaním, ale i kuchyňkou a sociálním zařízením se zahradním posezením a společnou společenskou místností. Veškeré informace o penzionu Prameny, jakož i o Chalupě U pramínkové víly najdete na našich webových stránkách: www.penzionprameny.cz a https://u-praminkove-vily.webnode.cz/ Budeme se těšit na Váš pobyt u nás. Dana a Petr Benke spolu s naším Rigim (Pyrenejský horský pes), Garem (Pyrenejský mastin) a Corwinem (papillon).

Ubytování se psy

Pes přítel člověka