Pyrenejský horský pes Pyrenejský mastin Pyrenejský ovčák Katalánský ovčák
Česky
English

Inzeráty klubu pyrenejských plemen

7. června 2024 - Pyrenejský horský pes

Pyrenejský horský pes - CHS Blatka - narodila se nám štěňátka 15.5.2024

super plemeno !

z vynikajícího spojení kvalitní krve, krytí Itálie, mnoho kvalitních předků, v případě zájmu o štěně nás kontaktujte

Oba rodiče jsou zdraví, mají vynikající povahu, kvalitní hlídací schopnosti a jsou ryzími představiteli typu uznávaného a žádaného v zemi původu plemene.

Matka Isabella Blatka je pracovně vedená, klubová šampionka, úžasná fena srdcem i duší ! Otec Rabastens della Rocca dei Patous je velmi kvalitní pes, C.I.B., šampion Itálie atd.

Štěňátka budou vhodná jako hlídači , velcí kamarádi , jako pracovní psi ke stádům ovcí, koz a koní, ale díky své krvi a předpokladům budou velmi vhodná i k chovatelským cílům. Mají veškerou chovatelskou i veterinární péči. Samozřejmostí je kupní smlouva, kvalitní očkování, pas, čip atd.Kontakt : MVDr.Anna Horáčková, Veselí nad Lužnicí, 39181, Česko, +420 733 358 439, anna.horackova@volny.cz

Pyrenejský horský pesPyrenejský horský pesPyrenejský horský pesPyrenejský horský pes

13. května 2024 - Pyrenejský horský pes

Pyrenejský horský pes - Poslední 3 pejsci k odběru!

Nabízíme krásná, zdravá štěňata Pyrenejského horského psa s průkazem původu (FCI).

Vzhledem k velmi početnému vrhu 15 ti štěňat máme k dispozici ještě 3 pejsky! Štěňátka jsou připravena odejít do nových domovů.

Jsou odčervená, očkovaná, čipována, tetována, mají vystaven Europasport. Kupní smlouva a chovatelský servis je samozřejmostí. Chovem tohoto plemene se zabývám již od roku 2008.

Otcem štěňat Noran du Val de Montserrat (import Francie). Pes klidné povahy (test povahy splněn na výbornou při klubové výstavě ve Švédsku), výborného exteriéru (úspěšný na výstavách, mimo jiné vítěz skupiny mladých v Argeles-Gazost. Výstava v Arteles-Gazost (FRF) je nejvyšší speciální světovou výstavou pro toto plemeno. Zdravotně je také v pořádku (HD B, OCD, Patella, ED - free).

Matkou štěňat je fena našeho odchovu - Kirsten Perla Silesia. Velmi líbivá fena (vítězná na výstavě klubové – posuzoval rozhodčí ze zahraničí známý plemene), povahově velmi milá, oddaná, pečující fena. Zdravotně v pořádku (HD A, OCD, patella, ED free).

Oba rodiče jsou zvyklí na denní kontakt s dětmi i domácími zvířaty. Také štěňata od útlého věku opečovávají děti, postupem času budou seznámeny rovněž s ovcemi, slepicemi a jinou drobnou domácí zvířenou. U štěňat je předpoklad dobrého exteriéru i povah.

Osobní návštěvy, po předchozí domluvě, jsou více než vítány. Více informací Vám ráda sdělím telefonicky, emailem. Přikládám odkaz na web stránky CHS www.perlasilesia.cz langerovamarketa@gmail.com; +420 605 137 510; +420 720 057 169

Pyrenejský horský pesPyrenejský horský pesPyrenejský horský pes