Pyrenejský horský pes Pyrenejský mastin Pyrenejský ovčák Katalánský ovčák
Česky
English

Klubový šampion

Podmínky pro udělení titulu Klubový junior šampion

Podmínky pro udělení JKCH je absolvování 2 výstav pořádaných KPP a získání do 2 let (24 měsíců) věku psa v době konání výstavy:

  • 1x CAJC nebo 1x CAC, 1x do V4 získaných na KV KPP. Uplatněné CAC do JKCH se nezapočítávají do KCH.
  • Po celou dobu je majitel psa/feny členem KPP.

Podmínky pro udělení titulu Klubový šampion

Podmínky pro udělení KCH je absolvování 3 výstav pořádaných pouze KPP. Po celou dobu je majitel psa/feny členem KPP. Titul lze přidělit psu od 2 let:

Od věku 15 měsíců psa/feny získat 1x CAC + 2x V získaných na KV KPP nebo SV

Pokud CAC na dané výstavě obdrží pes, jehož majitel není v době konání výstavy členem KPP, získá čekatelství na titul Klubového šampióna pes, který se umístí ve třídě s tímto psem na druhém místě a obdrží známku „výborný 2 včetně res.CAC", pokud je tento pes po celou dobu v majetku člena KPP.

Podmínky pro udělení titulu Klubový veterán šampion

Podmínky pro udělení VKCH je absolvování 2 výstav pořádaných KPP. Po celou dobu je majitel psa/feny členem KPP. Titul lze přidělit od 8 let věku psa v době konání výstavy a získat 2x Výborná bez pořadí.

Podklady zasílejte (ne doporučeně!) na adresu:

Lenka Filipová, Králová 11, Medlov u Uničova, 783 91

Kluboví šampioni

KJCH KCH KVCH
Lizzy II Farma Štěkot Babette Pyrénées Absolon, Atlanta Abisinia Villa, Armando od Malšských Břehů, Amigo od Malšských Břehů, Focus Blatka, Mississippi Bohemia Vampirelli, Cassiopeia Perla Silesia, Kaspar de la Vieille Chapelle, Chenespace Wivien, Fredy Almanach, Amidala Czech Dreamer, Akeyla Valdecké podhradí, Miralles du Mas de Beauvoisin